Praca

Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
SOS/O/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki
    • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby
    • Monitorowanie zmian w przepisach, prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji odpadów
    • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji
    • Obsługa portali m.in. Kobize i GUS
    • Przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie o kierunku ochrony środowiska lub pokrewne
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)
    • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
    • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny SOS/O/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).