Jakość

Jakość

Jakość

SUROWIEC DOSKONAŁY

Wysoka jakość produktów
to jedno z głównych założeń strategicznych naszej firmy.

Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi, więc chcemy, aby każda dostawa w pełni pokrywała się z oczekiwaniami i dokładnie oddawała specyfikacje podane w zamówieniu. Właśnie z tego powodu nasz proces kontroli jest złożony i nie toleruje błędów na żadnym etapie.

Nasze aluminium nie ma sobie równych

Doświadczenie w branży od 1990 roku, skrupulatna kontrola procesu produkcyjnego, wyszkolona kadra oraz nowoczesne laboratoria to czynniki, które sprawiają, że nasze stopy aluminium nie mają sobie równych.

DOSKONALENIE

Idziemy z duchem czasu

Chęć utrzymania wysokiej jakości naszych wyrobów sprawia, że podążamy z duchem czasu i nieustannie modernizujemy nasze zakłady oraz doskonalimy proces produkcyjny.

Wiemy, że obiektywna, zewnętrzna ocena naszej działalności potwierdza naszą wiarygodność jako partnera biznesowego i gwarantuje najwyższą jakość wyrobów.

Dowodem na to, jest funkcjonujący, certyfikowany przez prestiżową jednostkę certyfikującą, wdrożony w latach 90-tych, System Zarządzania Jakością, który stale z powodzeniem, rozwijamy spełniając jego najbardziej restrykcyjne wymagania – obecnie wg specyfikacji technicznej ISO/TS 16949, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z branży motoryzacyjnej.

KONTROLA I WERYFIKACJA

Kontrola na każdym etapie

Wprowadzone standardy i normy obejmują cały cykl produkcyjny. Po przekroczeniu bram fabryki każdy ładunek złomu sprawdzany jest pod kątem radioaktywności oraz składu chemicznego.

Szczegółowo nadzorowany jest również proces przetapiania i uszlachetniania, a gotowy produkt, przed wysłaniem do klienta, zostaje poddany ostatecznym badaniom weryfikacyjnym.

Nasze zakłady posiadają nowoczesne laboratoria, wyposażone w urządzenia Baird, Spectro oraz Siemens.

Podczas badań wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt: bramki radiometryczne, liczniki Geigera, spektrometry ARL, piecyki laboratoryjne, przesiewacze oraz suszarki.