Misja

Misja

Misja

SUKCES

Sukces naszych klientów to również nasz sukces

Traktujemy sukces naszych klientów jako nasz własny. Chętnie współpracujemy z firmami, które wyznają podobne wartości i stale powiększamy bazę dostawców oraz odbiorców.

Staramy się tworzyć wieloletnie, oparte na szacunku i zaufaniu relacje partnerskie.

Posiadamy bogate doświadczenie i dobrze znamy rynek. Nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam produkcję różnorodnych stopów odlewniczych aluminium, więc nawet, gdy wymagania są bardzo wysokie, nasze stopy są zgodne ze specyfikacją i spełniają oczekiwania klientów.

ROZWÓJ

Rozwój poprzez ciągłe doskonalenie

Głównym bodźcem do dalszego rozwoju jest dla nas chęć oferowania odbiorcy produktu najwyższej jakości. Sukces nie jest dla nas sygnałem mówiącym, że możemy zwolnić.

Nieustannie rozwijamy się – każde zakończone sukcesem przedsięwzięcie sprawia, że podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej i więcej od siebie wymagamy.

Ciągle analizujemy naszą pracę i staramy się na nią patrzeć również z dalszej perspektywy. Uczymy się i ulepszamy procesy na których opiera się nasza działalność. Wiemy, że dzięki takiej postawie przyczyniamy się do budowy lepszego jutra.

LUDZIE

Silną firmę tworzą silni ludzie

Wiemy, że siłę i potencjał firmy tworzą pracujące w niej osoby. Staramy się tworzyć przyjazne miejsce pracy, oparte na zasadach harmonii i spójności.

Firmę postrzegamy jako skomplikowany organizm, w którym działanie każdego elementu ma wpływ na funkcjonowanie całości. Tylko zaangażowanie, szacunek i uczciwa współpraca są w stanie zapewnić zrównoważony rozwój oraz pełne wykorzystanie potencjału firmy.

Żyjemy w zgodzie z naszymi wartościami i szanujemy wartości naszych Partnerów.