Praca

Oferta pracy

Konstruktor

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
K/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Projektowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej przy pomocy programu Inventor Professional 2016 (pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate), AutoCAD;
    • Przygotowywanie rysunków montażowych;
    • Opracowywanie instrukcji i dokumentacji wykonawczej 2D;
    • Tworzenie rysunków 2D pod wypalarkę plazmową;
    • Tworzenie wykazów materiałowych pod tworzone projekty;
    • Przygotowywanie wycen oraz kalkulacji projektów;
    • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji;
    • Kontakt z dostawcami części maszyn;
    • Kompletne i terminowe wykonanie zleconych prac;
    • Ścisła współpraca z najwyższym kierownictwem;
    • Bieżące raportowanie postępów prac.

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie średnie techniczne – preferowane wyższe techniczne;
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku – minimum 2 lata na samodzielnym stanowisku konstruktor;
    • Wysoko rozwinięta, praktyczna wiedza w zakresie konstruowania przy użyciu programów CAD; Inventor;
    • Specjalistyczna wiedza techniczna;
    • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów;
    • Inicjatywa, kreatywność, samodzielność;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;Prawo jazdy kat. B.
    • Mile widziane- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Praca na 1 zmianę od pn-pt;
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Program poleceń pracowniczych
    • Grupowe ubezpieczenie
    • Parking dla pracowników

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny K/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).