Praca

Oferta pracy

Elektryk

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
EL/2024

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • utrzymywanie pełnej sprawności maszyn i urządzeń
    • przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn
    • przeprowadzanie prac naprawczych związanych z usuwaniem awarii
    • analizowanie źródłowych przyczyn awarii
    • uczestniczenie w pracach instalacyjnych i modyfikacjach
    • zgłaszanie usprawnień

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wykształcenie min. zasadnicze (elektryk, elektronik, elektromechanik lub pokrewne)
    • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematu elektrycznego
    • umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność, dociekliwość i zdolność rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu
    • Uprawnienia SEP G1E do 1 kV
    • Mile widziane G1 powyżej 1kV, G2, G3 oraz umiejętności związane z diagnozowaniem układów elektrycznych maszyn i urządzeń

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole ludzi z pasją
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Pracę zmianową 6:00-14:00, 14:00-22:00 + dyżury
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
    • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy
    • Możliwość realizowania swoich pomysłów
    • Niezbędne narzędzia, samochód do celów służbowych, telefon.

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny EL/2024.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).