Praca

Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
KK/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • codzienne wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno – organizacyjnych
    • sporządzanie protokołów i raportowanie spotkań
    • kontakt w sprawach bieżących z kontrahentami, współpracownikami Spółki
    • dbanie o prawidłowy przepływ informacji
    • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
    • organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
    • koordynowanie agendy dla Zarządu, umawianie i koordynowanie spotkań według skali priorytetów
    • przygotowywanie odpowiednich materiałów i informacji dla Zarządu
    • organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych Zarządu
    • przygotowywanie prezentacji
    • przygotowywanie dokumentów tekstowych oraz ich tłumaczenie na potrzeby Zarządu i menadżerów z nim współpracujących
    • inne prace zlecane przez Zarząd

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • wykształcenie wyższe wymagane
    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wysokie umiejętności w pisaniu i redagowaniu e mail
    • znajomość MS Office
    • dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
    • umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista oraz dyskrecja
    • samodzielność, dokładność oraz terminowość
    • zdolność wykonywania wielu zadań jednocześnie i ustalania priorytetów
    • inicjatywa oraz orientacja na wynik w wykonywaniu powierzonych zadań
    • pozytywne nastawienie
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • dużą samodzielność w pracy
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • program poleceń pracowniczych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny KK/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).