Praca

Oferta pracy

Elektro-Automatyk

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
EA/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Budowa tras kablowych, układanie kabli zasilających oraz sterowniczych;
    • Montaż szaf AKPiA na podstawie schematów;
    • Utrzymanie ruchu elektrycznego w zakładzie produkcyjnym;
    • Wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych, wykrywanie usterek instalacji;
    • Dostosowywanie układów sterowania do nowych potrzeb procesowych;
    • Diagnostyka układów sterowania automatyki oraz układów elektrycznych;
    • Diagnostyka: PLC Siemens (Step7, TIA Portal), a także systemów HMI oraz SCADA;
    • Programowanie / diagnostyka przetwornic częstotliwości Danfoss, Siemens;
    • Diagnostyka sieci przemysłowych opartych na protokołach ProfiBUS/DP, Profinet, ETHERNET IP;Współpraca z innymi działami w zakresie wdrażania nowych projektów / rozwiązań jak i utrzymania ruchu.

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe kierunkowe;
    • Doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata;
    • Wiedza z zakresu techniki łączeniowej Nn – dobór podzespołów, montaż, diagnostyka;
    • Znajomość zagadnień z obszaru techniki napędowej – przetwornice częstotliwości;
    • Uprawnienia SEP do 1kV;
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, automatyki, hydrauliki, pneumatyki i dokumentacji technicznych;
    • Znajomość środowiska SIMATIC – STEP 7, TIA Portal na poziomie przynajmniej podstawowym;
    • Umiejętność diagnostyki i programowania sterowników PLC w językach zgodnych IEC;
    • Znajomość zagadnień z obszaru komunikacji przemysłowej (ProfiBUS DP/PA, PROFINET, ETHERNET IP, MODBUS RTU/TCP);
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej oraz kart katalogowych;
    • Kreatywność, komunikatywność, cierpliwość, dokładność;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Zaangażowanie i dyspozycyjność;
    • Duża samodzielność i dobra organizacja pracy;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile Widziane:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Znajomość przetwornic częstotliwości firmy Danfoss;
    • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 15kV, G2 oraz G3;
    • Umiejętność tworzenia / projektowania schematów elektrycznych, dobór rozwiązań technicznych;
    • Znajomość oprogramowania typu CAD, preferowany SEE Electrical;
    • Znajomość budowy, obsługi palników gazowych.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Pracę w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole ludzi z pasją;
    • Pracę zmianową 6:00-14:00, 14:00-22:00 + dyżury;
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia;
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
    • Możliwość realizowania swoich pomysłów;Niezbędne narzędzia, samochód do celów służbowych, telefon.

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny EA/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).