Praca

Oferta pracy

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
K/O/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Księgowanie dokumentów księgowo-finansowych (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, środki trwałe i inne)
    • Weryfikacja formalno-merytoryczna i rachunkowa otrzymywanych dokumentów źródłowych
    • Prowadzenie ewidencji Środków Trwałych
    • Analiza i uzgadnianie zapisów i sald na kontach z kontami księgi głównej
    • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami (księgowanie, rozliczanie, raportowanie)
    • Weryfikacja i przygotowanie danych do zamknięcia miesiąca
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, VAT UE oraz sprawozdań do GUS, NBP
    • Udział w przygotowaniu Sprawozdań Finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Wspieranie działu księgowości w codziennej pracy

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość, finanse
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości; mile widziane w firmie produkcyjnej
    • Znajomość pakietu MS Office i programów finansowo-księgowych
    • Znajomości przepisów podatkowych (m.in.: CIT, VAT) oraz przepisów Ustawy o Rachunkowości
    • Dokładność, rzetelność, terminowość
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane- Znajomość IFS

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wykorzystanie wiedzy w dynamicznym i rozwijającym się środowisku pracy
    • Ciekawe i różnorodne projekty
    • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy
    • Szkolenie i rozwój kompetencji
    • Grupowe ubezpieczenie

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny K/O/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).