Praca

Oferta pracy

Kierowca Międzynarodowy C+E

Miejsce pracy: Europa
Teren działania: Europa

Nr ref.
KM/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Praca na trasach międzynarodowych

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie zawodowe;
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w transporcie na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego – minimum 3 lata;
    • Prawo jazdy kat. C+E;
    • Oświadczenie o niekaralności;
    • Kurs kwalifikacji;
    • Karta kierowcy oraz aktualne badania psychologiczne;
    • ADR – mile widziane

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, firma gwarantuje pełne ubezpieczenie z pełnego wynagrodzenia
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • dysponujemy nowoczesna flotą samochodową
    • dysponujemy nowoczesna automatyczną myjnią samochodową
    • dysponujemy własnym nowoczesnym warsztatem mechanicznym
    • ubezpieczenie grupowe PZU
    Transport

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny KM/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).