Miejsce Pracy

Oświęcim

Teren działania

Bestwinka, Oświęcim, Skawina

Nr ref. KZT/2022

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Działem Transportu firmy produkcyjnej;
  • Przygotowanie strategii rozwoju i funkcjonowania Działu, optymalizacja kosztów transportu;
  • Planowanie tras międzynarodowych oraz krajowych (flota samochodów ciężarowych);
  • Bieżąca współpraca z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami zewnętrznymi;
  • Zlecanie i koordynowanie napraw samochodów ciężarowych (warsztat zakładowy, autoryzowane serwisy);
  • Odpowiedzialność za właściwe gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie dokumentów;
  • Raportowanie prac Działu do Zarządu firmy;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane wykształcenie kierunkowe;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowniczym w Dziale Transportu lub Logistyki – minimum 5 lat;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2 – warunek konieczny;
  • Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy;
  • Wysokorozwinięte umiejętności planowania i przeprowadzania analiz;
  • Umiejętność delegowania obowiązków i egzekwowania ich realizacji;
  • Pełna samodzielność w działaniu;
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacji;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz realizacji powierzonych zadań;
  • Zaangażowanie i skrupulatność;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;

Rekrutacja:

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).