Miejsce Pracy

Ostrawa/Czechy

Nr ref. HSRO/2019

Zakres obowiązków:

  • Zakup materiałów i surowców produkcyjnych - realizowanie założonych planów zakupowych;
  • Aktywna sprzedaż wyrobów firmy;
  • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz Klientów;
  • Planowanie i przeprowadzanie rozmów handlowych;
  • Zarządzanie bieżącym portfelem dostawców i Klientów krajowych oraz zagranicznych;
  • Przygotowanie raportów z zakresu prowadzonych projektów oraz działań w obszarze zakupów i sprzedaży;
  • Ścisła współpraca z Kierownictwem oraz innymi komórkami firmy;

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka czeskiego – warunek konieczny;
  • Min. 2 letnie handlowe doświadczenie w branży złomowej;
  • Kreatywność i zaangażowanie;
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole;
  • Dyspozycyjność;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wdrożenie i przeszkolenie w zakładzie produkcyjnym w Polsce - w Oświęcimiu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od motywacji i osiąganych wyników;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

Rekrutacja:

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).