Miejsce Pracy

Oświęcim

Nr ref. ADZ/2019

W związku z prowadzonymi inwestycjami, które angażują najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki poszukujemy do naszego zespołu doświadczonych automatyków-programistów. Jeżeli szukasz wyzwań zawodowych, pracy, w której żaden dzień nie jest taki sam - zgłoś się do nas!

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ruchu elektrycznego oraz systemów automatyki w zakładzie produkcyjnym;
  • Diagnostyka układów sterowania automatyki oraz układów elektrycznych - wykrywanie i usuwanie usterek;
  • Analiza i raportowanie danych z aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Koordynowanie pracy zespołu utrzymania ruchu;
  • Analiza i wykrywanie usterek programów sterowania zapisanego w sterownikach PLC;
  • Praca w ruchu ciągłym na trzy zmiany;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie – preferowane wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka bądź pokrewnym – minimum 2 lata;
  • Znajomość zagadnień z obszaru diagnostyki sterowników PLC Siemiens, Fanuc oraz systemów HMI;
  • Znajomość zagadnień z obszaru techniki napędowej – przetwornice częstotliwości Danfoss, Siemiens;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Umiejętność obsługi programów specjalistycznych: Siemens STEP7, TIA Portal;
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP G1 do 1kV, mile widziane uprawnienia SEP G2 i G3;
  • Kreatywność i komunikatywność;
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • Duża samodzielność i wyśmienita organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń;
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;

Rekrutacja:

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).