Miejsce Pracy

Skawina

Nr ref. ZAŁS/2018

Opis stanowiska pracy:

  • Załadunek samochodów ciężarowych;
  • Odpowiedzialność za właściwy stan magazynowy oraz oznakowanie wyrobu w magazynie wyrobu gotowego;
  • Bieżące raportowanie do przełożonego;

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe przy załadunku samochodów ciężarowych;
  • Doświadczenie zawodowe i uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi (z wymianą butli);
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Rekrutacja:

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spóła z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).