Miejsce Pracy

Oświęcim

Nr ref. DZ/2020

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległą brygadą pracowników;
  • Wyznaczanie i wdrażanie standardów i procesów bezpieczeństwa dla systemów bezpieczeństwa obiektów Spółki
  • Identyfikowanie ryzyka i zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa oraz projektowanie i wdrażanie optymalnych działań prewencyjnych
  • Inicjowanie działań zwiększających bezpieczeństwo infrastruktury technicznej oraz budujących świadomość pracowników i partnerów biznesowych (szkolenia, baza wiedzy)
  • Tworzenie i wdrażanie regulacji wewnętrznych i procedur z zakresu bezpieczeństwa, ochrony obiektów, osób i mienia, w tym planów ochrony obiektów oraz planów ochrony infrastruktury krytycznej
  • Nadzór nad realizacją umów oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług z zakresu bezpieczeństwa
  • Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa oraz prowadzenie testów i audytów bezpieczeństwa
  • Obsługa systemu monitoringu wizyjnego
  • Bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa (posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego w zakresie informacji niejawnych - poziom poufne - będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość technologii i zagadnień z obszaru bezpieczeństwa, w tym zagadnień z zakresu zabezpieczeń technicznych oraz znajomość przepisów dotyczących ochrony osób
  • Umiejętność opracowywania i opiniowania dokumentacji/procedur związanych z organizacją systemów bezpieczeństwa obiektów
  • Dobra organizacja pracy, myślenie analityczne
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Rekrutacja:

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).