Miejsce Pracy

Bestwinka

Nr ref. OLP/2020

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. prasy hydraulicznej, wytłaczarki, mieszalnika, wózka widłowego)
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji –ustawienie parametrów pracy maszyny, przezbrajanie, korygowanie parametrów.
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów.
  • Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i urządzeń.

Wymagania stawiane kandydatom:

  •  Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
  • Doświadczenie w procesach związanych z obsługą i parametryzacją zautomatyzowanych linii technologicznych
  • Uprawnienia SEP E1 do 1 kV w zakresie obsługi - mile widziane
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji na podobnym stanowisku;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Rekrutacja:

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.